Свято Івана Купала у садочку
Свято Івана Купала у садочку

Поділитися новиною:

Свято Івана Купала у садочку

У садочку «Барвінок», линуть голосні пісні. На Івана, на Купала завітали друзі всі.

6 липня 2018 року в нашому закладі була проведена розвага до свята Івана Купала. Діти прониклися духом яскравого, урочистого свята – одного з найулюбленішого літнього свята – Івана Купала, яке припадає на 7 липня – день літнього сонцестояння. Настають найдовші дні і найкоротші ночі.

Діти дізналися, що цього дня за народним повір'ям, сонце рано сходить, грає, купається в річці, трави і квіти набираються найбільшої сили, а опівночі цвіте папороть. У народі кажуть, що хто знайде цвіт папороті на Івана Купала, той буде багатий і здоровий. У цей день діти прикрашали будинки, дівчата плели вінки з квітів і трав, щоб квіти і трави приносили здоров'я, силу та оберігали від усього лихого.

До дітей завітала Лісова Мавка та звеселила маленьких глядачів красивим таночком. Діти залюбки грали з нею та відгадували загадки.Дивовижна атмосфера народного дійства об’єднала дорослих та дітей в хороводах та іграх.

Купальське свято, що народжене від пісні, вогню, води, цілющої трави, відкрило дітям віконце у світ народного звичаю та культури наших прадідів.

 

Альбом: Свято Івана Купала в ДНЗ Альбом: Свято Івана Купала в ДНЗ Альбом: Свято Івана Купала в ДНЗ Альбом: Свято Івана Купала в ДНЗ Альбом: Свято Івана Купала в ДНЗ Альбом: Свято Івана Купала в ДНЗ Альбом: Свято Івана Купала в ДНЗ
Web-адреса: dnz8.kupyansk.info/news/id/6564 | Переглядів: 48Дата публікації: 11:46 06.07.2018
Директор

Логвіненко Ірина Іванівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Стаття 30 Закону України "Про освіту"
Інклюзивна освіта
Пошук