Красне літечко настало
Красне літечко настало

Поділитися новиною:

Красне літечко настало

У ДНЗ №8 розпочався літній оздоровчий період

У відчинене віконце 
Зазирнуло зранку сонце 
І лоскоче ніжно носик, 
І маленькі ніжки босі.

Сяйвом сонця все залито, 
В нас гостює справжнє літо 
Кольорове та яскраве, 
Запашне, смішне, цікаве!

     У ДНЗ "Барвінок" розпочався літній оздоровчий період, який є надзвичайно сприятливим для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку,  загартування дитячого організму. Вихователі намагаються всебічно використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього часу і добитися, щоб кожна дитина зміцніла і загартувалася. ​Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм людини. Літнє оздоровлення передбачає внесення змін у режим дня дітей, де основним пунктом  є виконання комплексу фізкультурно-оздоровчих заходів: щоденна ранкова гімнастика та гімнастка після сну, фізкультурні заняття, розваги, спортивні свята. Також проводяться повітряні та сонячні ванни і загартування водою.

Особлива увага в літній період приділяється  харчуванню дітей: збагачується раціон за рахунок свіжих овочів, фруктів, зелені. Літом продовжується систематична планомірна робота з усіх освітніх ліній, на свіжому повітрі організовуються всі види дитячої діяльності. Кожному з них відведено місце і час в режимі дня. Особливого значення надається грі, як формі  організації всього життя дітей. 

Літо для дошкільнят – це час для реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів.

Альбом: Красне літечко настало Альбом: Красне літечко настало Альбом: Красне літечко настало Альбом: Красне літечко настало
Web-адреса: dnz8.kupyansk.info/news/id/6528 | Переглядів: 85Дата публікації: 10:53 27.06.2018
Директор

Логвіненко Ірина Іванівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Стаття 30 Закону України "Про освіту"
Інклюзивна освіта
Пошук