ВИПУСКНИЙ БАЛ
ВИПУСКНИЙ БАЛ

Поділитися новиною:

ВИПУСКНИЙ БАЛ

Прощання з дитячим садком

Ви частинку життя в дитсадочку пройшли,
Тут навчились читати й писати,
До шкільного життя вас щоденно вели
Вихователі, мами і тата.
Тут відкрили вам світ і навчили життя
Цінувати й любити природу,
Не лишати в біді ні старих ні малих,
Берегти завжди честь свого роду.
Ви тепер школярі, хай щастить вам в житті,
Щоб вам легко у світі жилося,
Щоб дванадцятки зажди в портфелях були
І задумане вами збулося.

           Під звуки чарівної музики і оплески батьків виходять випускники: зосереджені, красиві, впевнені у собі. Перший дорослий бал, коли дівчатка - як наречені у святкових сукнях разом із галантними кавалерами танцюють свій перший у житті - і водночас прощальний вальс у дитячому садочку.

         Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в наш «Барвінок» – і вже прийшла пора сказати прощальні слова дитячому садку. Попереду школа – радості і хвилювання, труднощі і успіхи, шкільні товариші, уроки, дзвінки, перерви. Вони повністю готові до неї і показують свої знання та вміння. Пустун Незнайко намагається заплутати дітей, завадити їм правильно зібрати  портфеля, але його зусилля марні. Разом з Королевою Знань вихованці подолали всі перешкоди, виконали всі завдання, подякували своїм вихователям, помічникам вихователів, всьому персоналу дошкільного закладу, які так дбайливо про них піклувалися.

           Привітала майбутніх першокласників директор ДНЗ Логвіненко Ірина Іванівна, побажала успіхів у навчанні, нових друзів, щирих вчителів. Запросила не забувати свій садок дитячий і заходити після школи у гості.

       Колектив дошкільного закладу «Барвінок» має надію, що добрі спогади про дитяче дошкільне життя діти з любов’ю пронесуть з собою через усе життя. 

 

Альбом: ВИПУСКНИЙ БАЛ Альбом: ВИПУСКНИЙ БАЛ Альбом: ВИПУСКНИЙ БАЛ Альбом: ВИПУСКНИЙ БАЛ Альбом: ВИПУСКНИЙ БАЛ Альбом: ВИПУСКНИЙ БАЛ Альбом: ВИПУСКНИЙ БАЛ Альбом: ВИПУСКНИЙ БАЛ Альбом: ВИПУСКНИЙ БАЛ
Web-адреса: dnz8.kupyansk.info/news/id/6245 | Переглядів: 111Дата публікації: 10:38 24.05.2018
Директор

Логвіненко Ірина Іванівна

Стаття 30 Закону України "Про освіту"
Інклюзивна освіта
Пошук