Святковий ранок "ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ"
Святковий ранок \"ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ\"

Поділитися новиною:

Святковий ранок "ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ"

День народження дітей - особливе свято, І сьогодні ми цей день будем відзначати.

День народження буває, коли музика лунає,

День народження буває, коли казка завітає.

 

      День народження – зворушливе  і хвилююче свято. У дитячому садку цей день ми намагаємося зробити особливим, адже разом з друзями святкувати веселіше. Тому за традицією раз на місяць у групі відзначається День іменинника, і всі дітки, чиї дні народження припадають на цей місяць, святкують в один день.

     Що може бути кращим, як зібратися докупи, поспівати, потанцювати, пожартувати. На святі суворо заборонено сумувати, плакати, а дозволяється  фантазувати, жартувати і співати. Свято це для високих і низеньких, для тоненьких і товстеньких, чорнобрових і руденьких, і красивих, і розумненьких.

      На свято з поздоровленнями завітали казкові герої: Крокодил Гена, Чебурашка, Карлсон. Вони проводили веселі конкурси, рухливі ігри, змагалися у складанні комплементів. А наприкінці побажали:

Хай вам сонечко сміється,

Життя як пісня ллється.

Хай щастить вам, діти, всюди.

Хай ростуть з вас гарні люди.

Альбом: Святковий ранок "ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ" Альбом: Святковий ранок "ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ" Альбом: Святковий ранок "ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ" Альбом: Святковий ранок "ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ" Альбом: Святковий ранок "ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ" Альбом: Святковий ранок "ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ"
Web-адреса: dnz8.kupyansk.info/news/id/6244 | Переглядів: 54Дата публікації: 10:31 24.05.2018
Директор

Логвіненко Ірина Іванівна

Стаття 30 Закону України "Про освіту"
Інклюзивна освіта
Пошук