Інклюзивна освіта - вибір батьків
Інклюзивна освіта - вибір батьків

Поділитися новиною:

Інклюзивна освіта - вибір батьків

Батьківський всеобуч

25 квітня відбулася чергова зустріч батьків вихованців ДНЗ із спеціалістами закладу. Цього разу розглядали проблеми інклюзивної освіти, адже кількість дітей з особливими потребами збільшується, а ставлення до них у суспільстві не завджди однозначне. Практичний психолог закладу Дорошенко Н.Л. провела анкетування батьків щодо їх відношення до особливих діток на початку навчального року та у кінці, і зазначила, що роз'яснювальна робота приносить свої плоди - толерантних людей стало значно більше. Психолог запропонувала батькам вправу " Я особливий", під час якої учасники на собі відчули всю палітру емоцій, які переживає дитина з особливими потребами.

Вчитель-логопед Зудова Л.В. та вихователь логопедичної групи Діхтієвська Т.О. розповіли про роботу спеціальної групи для дітей з порушенням мовлення та показали фільм з елементами занять, розваг, ігр та режимних моментів.

Вихователь інклюзивної групи Кузніченко М.В. розповіла про особливості роботи з інклюзивними дітьми, запросила батьків до співпраці, адже саме їх позиція надзвичайно важлива для дошкільників.

Альбом: Інклюзивна освіта - вибір батьків Альбом: Інклюзивна освіта - вибір батьків Альбом: Інклюзивна освіта - вибір батьків
Web-адреса: dnz8.kupyansk.info/news/id/5945 | Переглядів: 88Дата публікації: 08:22 26.04.2018
Директор

Логвіненко Ірина Іванівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Стаття 30 Закону України "Про освіту"
Інклюзивна освіта
Пошук