Сучасні аспекти взаємодії дошкільного навчального закладу та сім'ї щодо формування національної свідомості дитини
Сучасні аспекти взаємодії дошкільного навчального закладу та сім\

Поділитися новиною:

Сучасні аспекти взаємодії дошкільного навчального закладу та сім'ї щодо формування національної свідомості дитини

Засідання педагогічної ради ДНЗ №8

        30 березня відбулося засідання педагогічної ради ДНЗ №8 на тему :"Сучасні аспекти взаємодії дошкільного навчального закладу та сім'ї щодо формування національної свідомості дитини".

Розглядалися питання:

1. Аналіз виконання рішень попереднього засідання педагогічної ради –Логвіненко І.І.

2. Про сучасні форми співпраці з батьками для реалізації завдань патріотичного виховання-   Мірошниченко Н.А.

3. Про організацію роботи з батьками в групі №11 –Пономаренко О.О.

4. Про виховання патріотичних почуттів, естетичного смаку засобами музики.-Вінніченко Н.П.

5. Про результати тематичного вивчення «Стан роботи щодо розвитку педагогічної культури батьків з питань національно-патріотичного виховання дітей»-   Мірошниченко Н.А.

6. Презентація газет за темою: «Маленька сім’я – великої родини».-вихователі

7. Педагогічний аналіз колективних переглядів форм роботи з батьками, з дітьми(Рябець О.Ф, Кравцова О.А, Гутнікова Д.В., Соболь О.В, Пукаляк І.С)

        Вихователь-методист Мірошниченко Н.А. зазначила, що патріотичні почуття дітей дошкільного віку засновуються на їх інтересі до найближчого оточення (сім'ї, батьківського дому, рідного міста, села), яке вони бачать щодня, вважають своїм, рідним, нерозривно пов'язаним з ними. Важливе значення для виховання патріотичних почуттів у дошкільників має приклад  дорослих, оскільки вони значно раніше переймають певне емоційно-позитивне ставлення, ніж починають засвоювати знання.

         Патріотизм як моральна якість має інтегральний зміст. З огляду на це в педагогічній роботі ми поєднуємо ознайомлення дітей з явищами суспільного життя, народознавство, засоби мистецтва, практичну діяльність дітей (праця, спостереження, ігри, творча діяльність та ін.), національні, державні свята.

          Педагоги всіх вікових груп закладу взаємодіють з батьками за наступними напрямами:

-  вивчають умови сімейного виховання, визначають типи сім'ї – психолого-педагогічний патронат;

- налагоджують емоційний контакт та ділові стосунків із батьками вихованців;

- проводять психолого-педагогічну просвіту батьків, надають їм професійну консультативну допомогу.

       Планування просвітницької роботи з батьками щодо розвитку педагогічної культури батьків з питань національно-патріотичного виховання дітей здійснюється у перспективних та щоденних  планах  освітньо-виховної роботи.

        Рекомендовано вихователям всіх вікових груп для вивчення рівня педагогічної культури та освіченості батьків з питань національно-патріотичного виховання дітей, проблем та запитів щодо виховання та освіти дітей систематично використовувати в роботі анкетування; при організації взаємодії з батьками  використовувати інноваційні та інтерактивні форми роботи з батьками. Практичному психологу – Дорошенко Н.Л. провести опитування батьків щодо визначення рівня задоволеності умовами виховання і розвитку вихованців.

 

                                                                                  

Альбом: Сучасні аспекти взаємодії дошкільного навчального закладу та сім'ї щодо формування національної свідомості дитини Альбом: Сучасні аспекти взаємодії дошкільного навчального закладу та сім'ї щодо формування національної свідомості дитини Альбом: Сучасні аспекти взаємодії дошкільного навчального закладу та сім'ї щодо формування національної свідомості дитини Альбом: Сучасні аспекти взаємодії дошкільного навчального закладу та сім'ї щодо формування національної свідомості дитини
Web-адреса: dnz8.kupyansk.info/news/id/5682 | Переглядів: 99Дата публікації: 09:52 02.04.2018
Директор

Логвіненко Ірина Іванівна

Стаття 30 Закону України "Про освіту"
Інклюзивна освіта
Пошук