Ігрова діяльність дітей раннього віку, її особливості.
Ігрова діяльність дітей раннього віку, її особливості.

Поділитися новиною:

Ігрова діяльність дітей раннього віку, її особливості.

Методичне об'єднання для вихователів першої молодшої групи (від 2 до 3 років) дошкільних навчальних закладів міста Куп'янська

           20 лютого на базі ДНЗ №8 відбулося засідання методичного об'єднання для вихователів першої молодшої групи (від 2 до 3 років) дошкільних навчальних закладів міста Куп'янська за темою: "Ігрова діяльність дітей раннього віку, її особливості". Учасники методичного об'єднання ознайомилися з досвідом роботи закладу щодо розвитку ігрової діяльності дітей раннього віку та її особливостями, здійснили обмін творчими  знахідками та ідеями, сприяли подальшим пошукам  ефективних підходів до організації та проведення різних форм роботи з дітьми та педагогами.

          Практичний психолог закладу Дорошенко Н.Л. провела вправу "Асоціації". Вихователь Гутнікова Д.В. прочитала пролонговану доповідь "Особливості ігрової діяльності дітей раннього віку". Вихователі Мартинова І.В. та Буцік Л.В. запропонували майстер-клас "Чарівні пальчики".

          Всі зійшлися на тому, що " майстерність вихователя не є якимось особливим мистецтвом, що вимагає
таланту, але це спеціальність, якої треба навчитись, як треба навчати лікаря його майстерності, як треба навчати музиканта”.

Web-адреса: dnz8.kupyansk.info/news/id/5290 | Переглядів: 144Дата публікації: 12:44 20.02.2018
Директор

Логвіненко Ірина Іванівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Стаття 30 Закону України "Про освіту"
Інклюзивна освіта
Пошук