Батьківський всеобуч
Батьківський всеобуч

Поділитися новиною:

Батьківський всеобуч

"Національно-патріотичне виховання дітей у родині"

Дошкільне дитинство період яскравих вражень, незабутніх переживань, які довго зберігаються в пам’яті людини, стають базовою основою її духовного світу, що пов’язує з рідним домом, місцями, де вона народилася та зросла. Саме цей період є сприятливим для формування патріотичних почуттів. Патріотичні почуття формуються на основі вражень, переживань, які отримує дитина. Саме з цього набутого соціального досвіду і сформується громадянська позиція особистості, її людська та національна гідність.

У народі кажуть: «Добрий приклад – кращий за сто слів». Саме тому від впливу батьків, дорослого оточення дитини й залежить, яким громадянином виросте дитина, чи стане вона патріотом своєї країни. Виховний вплив батьків на дітей є найвагомішим, оскільки батьки впливають навіть тоді, коли не роблять цього спеціально. Ваші слова, вчинки, ставлення дитина вбирає в себе, наче губка. Наслідуючи батькам, які є еталоном поведінки та беззаперечним авторитетом, дитина засвоює норми поведінки, ставлення до природи, до людей, що оточують, до рідного міста.

Почуття патріотизму починається в дитини з рідної домівки, з лагідної колискової мами, із сімейних свят. Окремо зазначу, що дуже важливо, щоб дитина в сім’ї мала свої обов’язки, щоб її залучали до посильної участі в сімейних справах, що сприяє зміцненню «почуття сім’ї». Дитина приймає свою родину, свій дім такими, якими вони є, і любить їх просто так. Це почуття «батьківського дому» і стане основою любові та поваги до Батьківщини.

Альбом: Батьківський всеобуч Альбом: Батьківський всеобуч Альбом: Батьківський всеобуч Альбом: Батьківський всеобуч
Web-адреса: dnz8.kupyansk.info/news/id/5079 | Переглядів: 157Дата публікації: 13:10 02.02.2018
Директор

Логвіненко Ірина Іванівна

Стаття 30 Закону України "Про освіту"
Інклюзивна освіта
Пошук