Живих тропічних метеликів привезли до Куп'янська.
Живих тропічних метеликів привезли до Куп\

Поділитися новиною:

Живих тропічних метеликів привезли до Куп'янська.

У міському краєзнавчому музеї запрацювала виставка «крилатих» жителів тропічних лісів.

Вихованці нашого закладу разом з батьками відвідали виставку, яка сподобалась як дітям так і дорослим. Багато позитивних емоцій та вражень. Метеликів та комах можна було потримати на руках. Співробітники розповідали про кожного метелика, тож виставка  була неймовірно цікавою. 

Метелики (Lepidóptera) — ряд комах з повним метаморфозом. Виникли, вірогідно, у середині мезозою, достовірні викопні рештки ряду відомі з юрського періоду. Найбільш характерна особливість представників ряду — це наявність густого покриву хітинових лусочок (сплощених волосків) на крилах (при цьому лусочки розташовані як на жилках, так і на криловій пластинці між ними). Для більшості видів має спеціалізований сисний ротовий апарат з хоботком, утвореним подовженими лопатями нижньої щелепи.

Розвиток з повним перетворенням: є стадії яйця, личинки (званої гусеницею), лялечки та імаго. Личинка червоподібна, характеризується недорозвиненими черевними ногами, потужно склеротізованними покривами голови, гризучим ротовим апаратом і парними залозами, виділення з яких, при контакті з повітрям, утворюють шовкову нитку.

Надзвичайна різноманітність форм метеликів є їх вражаючою особливістю. Лускокрилі — один із рядів комах, найчисленніших за кількістю видів. Представники ряду поширені на всіх континентах, за винятком Антарктиди.

Наука, що вивчає метеликів, називається лепідоптерологія.

Альбом: Живих тропічних метеликів привезли до Куп'янська. Альбом: Живих тропічних метеликів привезли до Куп'янська. Альбом: Живих тропічних метеликів привезли до Куп'янська. Альбом: Живих тропічних метеликів привезли до Куп'янська. Альбом: Живих тропічних метеликів привезли до Куп'янська. Альбом: Живих тропічних метеликів привезли до Куп'янська. Альбом: Живих тропічних метеликів привезли до Куп'янська. Альбом: Живих тропічних метеликів привезли до Куп'янська. Альбом: Живих тропічних метеликів привезли до Куп'янська. Альбом: Живих тропічних метеликів привезли до Куп'янська.
Web-адреса: dnz8.kupyansk.info/news/id/5077 | Переглядів: 95Дата публікації: 12:42 28.01.2018
Директор

Логвіненко Ірина Іванівна

Стаття 30 Закону України "Про освіту"
Інклюзивна освіта
Пошук