Старий Новий рік у "Барвінку"
Старий Новий рік у \"Барвінку\"

Поділитися новиною:

Старий Новий рік у "Барвінку"

Сіємо, сіємо, посіваємо, щастя, радості бажаємо. Аби в Старий Новий рік було краще ніж той рік.

            В ніч з 13 на 14 січня в Україні святкували Старий Новий рік. Ця традиція виникла у зв'язку з розбіжностями між Юліанським та Григоріанським календарями. Святкову вечерю з 13 на 14 січня називають Щедрим вечором. Старий Новий рік багатий на традиції – у цей вечір “водять козу”, щедрують, а також зранку 14 січня посівають.  Вважається, що цей обряд прийшов до нас ще з дохристиянських часів, адже наші пращури зустрічали Новий рік не взимку, а навесні і тому обряд посівання пов'язаний з надіями на добрий урожай. Засівали здебільшого діти, причому щедріше всіх обдаровували тих, хто прийшов в будинок першим.

          Традиційно у «Барвінку» діти знайомилися з народними традиціями, розучували щедрівки, залучали до святкування батьків. Напередодні Старого Нового року театралізоване дійство відбулося у музичній залі, де ряджені водили хороводи, щедрували по групах, бажали щастя та добробуту «Барвінку» та його мешканцям.  Працівники закладу також долучилися до побажань малечі.

Сійся родися жито - пшениця,
На щастя, на здоров’я, на Старий Новий рік,
Щоб Вам вродило, у полі зерном, удома добром,
В печі пирогами, на столі хлібами,
Хай буде Ваша хата радістю багата,
Хорошими пирогами та щасливими піснями,
І хай сіяє Вам щоднини
Наша славна Україна!
 

Альбом: Старий Новий рік у "Барвінку" Альбом: Старий Новий рік у "Барвінку" Альбом: Старий Новий рік у "Барвінку" Альбом: Старий Новий рік у "Барвінку"
Web-адреса: dnz8.kupyansk.info/news/id/4878 | Переглядів: 150Дата публікації: 08:55 15.01.2018
Директор

Логвіненко Ірина Іванівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Стаття 30 Закону України "Про освіту"
Інклюзивна освіта
Пошук