Соціально-психологічний тренінг для педагогів
Соціально-психологічний тренінг для педагогів

Поділитися новиною:

Соціально-психологічний тренінг для педагогів

"Формування активної громадянської позиції дошкільників"

    27.12.2018 пройшов соціально-педагогічний тренінг для педагогічного колективу. Під час тренінгу педагоги підвищили фахову компетентність та активізували свої знання про засоби формуваня активної громадянської позиції дошкільників.

      Психологічний аспект формування самосвідомості дошкільників окреслила у своєму змістовному виступі практичний психолог Дорошенко Н.Л.. Вона підкреслила, що громадянська позиція свідомого українця має полягати в активному обстоюванні традиційних для нашого менталітету чеснот: любові до рідної землі, товариськості, розумної достатності, цінності родинного життя, духовності повсякденного буття, уважного ставлення до людей. Виховання громадянських якостей у дошкільників передбачене "Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні". Навички моральної поведінки є невід’ємною складовою розвитку дитини, що визначають її вчинки, зумовлюють ставлення до навколишньої дійсності дорослих і однолітків. Адже важливо не лише те, як дитина поводиться, а й те, як вона приймає рішення про певний вчинок.

       Одним із важливіших  компонентів громадянської обізнаності є патріотизм. Як синтетична якість, патріотизм охоплює емоційно-моральне, дієве ставлення до себе та інших людей, до рідної землі, своєї нації, матеріальних і духовних надбань суспільства. Вихователі мають орієнтуватися на формування особливості кожної дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей при збереженні дитячої субкультури та визнанні унікальної ролі дошкільного дитинства в формування особистості. Саме через цю призму має розглядатися громадянське виховання дітей.

Альбом: Семінар практикум Альбом: Семінар практикум Альбом: Семінар практикум
Web-адреса: dnz8.kupyansk.info/news/id/4757 | Переглядів: 134Дата публікації: 14:27 27.12.2017
Директор

Логвіненко Ірина Іванівна

Стаття 30 Закону України "Про освіту"
Інклюзивна освіта
Пошук