Засідання міського методичного об'єднання вихователів
Засідання міського методичного об\

Поділитися новиною:

Засідання міського методичного об'єднання вихователів

Сьогодні, 15 грудня 2017 року, пройшло засідання міського МО вихователів дітей старшого дошкільного віку

Тема  засідання "Формування лідерських якостей у дошкільників через діалог у процесі спілкування". На засіданні були присутні вихователі - представники кожного дошкільного закладу міста та методист відділу освіти Куп'янської міської ради Гаркуша Г.В.     

Вихователі дітей старшого дошкільного віку переглянули відеофрагменти занять та ігор, на яких було розкрито шляхи формування компетенцій  потенційного лідера, провели діагностику власних лідерських якостей та поділилися досвідом формування  лідерських якостей у дошкільнят.

Вихователь ДНЗ №8 М.В.Кузніченко та вчитель-логопед Л.В.Зудова, провели з педагогами  майстер-клас на тему "Лідер майбутнього" метою якого було розширення уявлень про лідерство та лідерські якості, зокрема у дошкільників, оцінка лідерських здібностей у дітей та педагогів, створення умов та сприятливого середовища для розвитку лідерського потенціалу у дошкільників, розвиток  уяви, уваги, креативності, командного духу.

Альбом: Засідання міського методичного об'єднання вихователів Альбом: Засідання міського методичного об'єднання вихователів Альбом: Засідання міського методичного об'єднання вихователів Альбом: Засідання міського методичного об'єднання вихователів Альбом: Засідання міського методичного об'єднання вихователів Альбом: Засідання міського методичного об'єднання вихователів Альбом: Засідання міського методичного об'єднання вихователів Альбом: Засідання міського методичного об'єднання вихователів
Web-адреса: dnz8.kupyansk.info/news/id/4644 | Переглядів: 103Дата публікації: 16:09 15.12.2017
Директор

Логвіненко Ірина Іванівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Стаття 30 Закону України "Про освіту"
Інклюзивна освіта
Пошук