Розвиток предметної діяльності в ознайомленні з довкіллям
Розвиток предметної діяльності в ознайомленні з довкіллям

Поділитися новиною:

Розвиток предметної діяльності в ознайомленні з довкіллям

Методичне об'єднання для вихователів молодших груп ДНЗ м. Куп'янська

        20 жовтня на базі ДНЗ №8 пройшло методичне об'єднання для вихователів другої молодшої групи (від 3 до 4 років) дошкільних навчальних закладів міста Куп'янська на тему "Розвиток предметної діяльності в ознайомленні з довкіллям". Учасниками заходу стали методист відділу освіти Куп'янської міської ради Гаркуша Г.В., керівник методичного об'єднання вихователів молодших груп міста Тарасова О.С., вихователів молодших груп міста.

        У доповіді на тему "Формування системи знань у дітей молодшого дошкільного віку щодо ознайомлення з довкіллям" вихователь Рябець О.Ф. ознайомила учасників м/о з досвідом роботи закладу щодо розвитку предметної діяльності. 

Вихователь Бутенко Н.І. показала інтегроване заняття: ознайомлення з соціумом, ознайомлення з природним довкіллям на тему "Подорож з осіннім листочком". А вихователь Діхтієвська Т.О. продемонструвала майстер-клас "Чарівні речі для нашої малечі".

Вихователі ділилися досвідом, обмінювалися творчими ідеями та знахідками, що сприяло пошуку ефективних підходів до організації та проведення різних форм роботи з дітьми.

Альбом: Розвиток предметної діяльності в ознайомленні з довкіллям Альбом: Розвиток предметної діяльності в ознайомленні з довкіллям Альбом: Розвиток предметної діяльності в ознайомленні з довкіллям Альбом: Розвиток предметної діяльності в ознайомленні з довкіллям Альбом: Розвиток предметної діяльності в ознайомленні з довкіллям Альбом: Розвиток предметної діяльності в ознайомленні з довкіллям
Web-адреса: dnz8.kupyansk.info/news/id/3957 | Переглядів: 123Дата публікації: 09:40 23.10.2017
Директор

Логвіненко Ірина Іванівна

Стаття 30 Закону України "Про освіту"
Інклюзивна освіта
Пошук