Батьківські збори
Батьківські збори

Поділитися новиною:

Батьківські збори

Організація навчально-виховного процесу у 2017/2018 навчальному році в умовах реформування освіти

      20 вересня у ДНЗ відбулися загальні батьківські збори, на яких завідувач закладу Логвіненко І.І. познайомила батьків з особливостями організації навчально-виховного процесу в умовах реформування освіти. Вихователь-методист Мірошниченко Н.А. окреслила напрями роботи закладу у 2017/2018 навчальному році. Сестра медична старша розповіла про санітарно-гігієнічні вимоги до відвідування дітьми дошкільного закладу.

     Також батькам були представлені нові спеціалісти закладу – практичний психолог  Мірошніченко Н.Л., соціальний педагог Левига В.Ю., які провели ділову гру «Батьки зобов’язані, педагоги повинні».

     Крім цього звітував батьківський комітет щодо своєї роботи у 2016/2017 навчальному році та відбулися вибори нового батьківського комітету.      20 вересня у ДНЗ відбулися загальні батьківські збори, на яких завідувач закладу Логвіненко І.І. познайомила батьків з особливостями організації навчально-виховного процесу в умовах реформування освіти. Вихователь-методист Мірошниченко Н.А. окреслила напрями роботи закладу у 2017/2018 навчальному році. Сестра медична старша розповіла про санітарно-гігієнічні вимоги до відвідування дітьми дошкільного закладу.

   

Web-адреса: dnz8.kupyansk.info/news/id/3610 | Переглядів: 279Дата публікації: 13:46 21.09.2017
Директор

Логвіненко Ірина Іванівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Стаття 30 Закону України "Про освіту"
Інклюзивна освіта
Пошук